Hizmetlerimiz - Anfa Halı Yıkama - Ankara Halı Yıkama - 0312 580 60 67

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ankara halı yıkama ile ilgili talepleriniz için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. İletişime geçen müşterilerimiz ev veya iş yerlerinin adres bilgileri aldıktan sonra personellerimiz tarafından belirtilen adresten halılarınız hızlı ve ücretsiz bir şekilde alınmaktadır. Halı yıkama işlemlerimiz 3 uygulamadan oluşmaktadır. İlk uygulamada yüzeysel bir temizlik yapılarak halıların üzerinde bulunan toz ve kirlerden arındırılması sağlanmaktadır. İkinci uygulama olarak tamamen bitkisel,doğal ve antibakteriyel temizlik ürünleri kullanılarak derinlemesine bir yıkama sağlanmaktadır. Son uygulama olarak yıkanan halıların kuruma ve bakım süreçleri tamamlandıktan sonra müşterilerimizin adreslerine ücretsiz teslim etmekteyiz.

Koltuk yıkama kanepe yıkama ile ilgili olarak firmamıza gelen siparişlerde son sistem koltuk yıkama makinalarımız ile birlikte tüm ekipmanlar hazırlanarak personellerimiz tarafından hazırlanarak adresinize ulaşırız. Koltuk yıkama işleminde yüzeysel değil derinlemesine temizlik yapılması çok önemlidir. Yıkama işlemine geçilmeden önce koltuktaki tozlar özel vakumlanarak alınır. 

Yorgan yıkama işlemlerinde sipariş alındığında servis elemanlarımız adresinize gelerek ürünlerinizi teslim alır. Özel programlı makinalarda battaniye, yorgan ve çarsaflar yıkanmaktadır. Yorgan yıkama öncesinde mutlaka varsa lekelere müdahale edilip lekelerin yumuşatılması sağlanmaktadır.Yorgan yıkama işleminde sırasıyla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçer. Yıkama işlemi bittikten sonra tozlanma olmaması için hijyenik ve kapalı kurutma odalarında kurutma işlemi tamamlanıp ürününüz kontrol işlemlerinden geçerek paketlenir ve adresinize teslim edilir.

Ankara perde yıkama firması Halı Yıkama ve perde yıkama fabrikamız, ev ve işyerlerinizdeki perdelerinizi özel perde yıkama sistemlerinde itinalı bir şekilde yıkamaktadır. İşinin ehli çalışanlarımız işyeri ve evlerinizdeki tül perdeleri özenle söker, perde yıkama tesisimizde temizlik işlemini gerçekleştirir. Ardından yeniden yerine monte ederek kullanıma hazır hale getirirler.